Forums

Post has published by Mogh
  • Keymaster

@poojael

Gdzie te miejsce w Hellgate?

Zapewne chodzi o tę “wieżę”

Dam sobie rękę uciąć, że kiedyś te drzwi były z czerwoną klamką. Dzisiaj są to zwykłe closed door. Nie zmienia to faktu, że do tej pory nikt tam nie wszedł. @poojael pytasz jak tam się dostać. W spoilerze Shadows of Yalahar quest jest mapka dojścia na tibiopedii ponieważ kawałek dalej są drzwi z czerwoną klamką związane z tym questem.

Ze swojej strony dodam trzy lokacje z drzwiami z czerwoną klamką przez które do tej pory nikt nie przeszedł

Beregar – Northern Mine

Kazordoon Mines

O tych dwóch powyższych lokacjach wpsominamy w artykule o Beregar. W skrócie – za drzwiami są wagoniki. Jak wiemy wagoniki służą między innymi do przemieszczania się między lokacjami. Stąd teoria, że jest tutaj nierozwiązany quest który może np. odblokować skrót między Kazordoon a Beregar. Jesli chcecie zobaczyć jak wyglądają lokacje za drzwiami to zapraszam do artykułu o Beregar. Jest kilka poszlak które wskazują, że jest tutaj coś do zrobienia. Jeśli chcecie to mogę później napisać swoje przemyślenia na ten temat. Moim zdaniem jeśli gdzieś ostał się ukryty quest to własniej tutaj!

Ostatnia lokacja jaka przychodzi mi do głowy to pokoje na piętrze nad sklepem Gamona

Drzwi z czerwoną klamką. Nikt nigdy tędy nie przeszedł. Jeśli mam obstawiać to jest to związane z niekuńczonym questem Rebeli w Thais.

• This reply was modified 7 months ago by Mogh.
  • A password will be emailed to you.