Forums

Post has published by Mogh
  • Keymaster

“Dobrze, że to napisałeś bo właśnie się do tego zabierałem (najpewniej tym samym ryzykownym sposobem).”

Korzystamy i korzystalismy tylko i wyłącznie z legalnych metod. Choć mamy swoje sposoby to i tak trwało to mega dużo czasu. Napiszę tylko, że wypytaliśmy Tehlima i Rehona tą listą.

“Czy na słowo tehlim reaguje tylko rehon? I odwrotnie?”

Tak. Według naszej wiedzy inni NPC nie reagują na słowa Rehon czy Tehlim.

“Niestety możliwe, że jest to słowo nie znajdujące się w słowniku lub też fraza składająca się z kilku słów w odpowiedniej kolejności.”

Otóż to. Frafnar reaguje np na “Deeper Mines”. Frazy złożonej z dwóch słów nie sposób znaleźć w słowniku. Podobnie Rehal reaguje na “How are you”. Gdyby Kruzak nie miał tej frazy w tanskrypcjach to też trudno by było na to wpaść. Jako ciekawostkę podam fakt, że “Deeper Mines” to napis z tabliczki przy jednym z wagoników. Recytowaliśmy wiersz różnym NPCom też bez skutku.

Dodam też, że @Haishen przeklikał wszystkie sqmy w kopalniach Beregar podobnie jak Ty. Próbowaliśmy różnych rzeczy w tych pomieszczeniach z Royal Rescue. Ciekawa wydaje się ta opuszczona tawerna ze Spiderami. Podejrzewam, że niewielu graczy tam trafiło. Co ciekawe po wprowadzeniu Royal Rescue nie było tam tych dwóch tuneli z Giant Spiderami. Zostały dodane później jednak nie wiemy kiedy.

Ja osobiście chcę skupić się na Kazordoon i dialogach. Tam jest znacznie więcej NPC i być może coś zostało przeoczone. Tam też kończy się linia fabularna (poem)

Jesli masz jakieś ciekawe teorie lub dialogi jakie odkryłeś to z chęcią poczytamy. Może wspólnie uda nam się doprowadzić do jakiegoś przełomu.

@edit:

Tak, czasem słowo klucz , tzn 1 słowo to za mało, czasem trzeba wypowiedzieć 2 , a to powoduje, że mamy TAAAAKI ORZECH do zgryzienia ^^

Racja ale fraza klucz może być gdzieś ukryta w grze. Jakiś NPC mozę ją wypowiada lub jest napisana na jakiejś tabliczce, na czymkolwiek.

• This reply was modified 1 week, 6 days ago by Mogh.
  • A password will be emailed to you.