Forums

Post has published by Mogh
  • Keymaster

Transkrypcje Droga i Bolfony gotowe. znajdziecie je tutaj:

Bolfona and Drog – Tibia Secrets

Dajcie znać jeśli przyjdzie Wam coś do głowy. Ci NPCe są bardzo …  jakby to powiedzieć dziwni 🙂

@rpg player

“Naszła mnie myśl, czy po wznowieniu questa, wyruszamy najpierw z kazo do beregar czy na odwrót?  Gdybyśmy szli z kazo odrazu wyszlibyśmy(najprawdopodobniej) na połnocnej kopalni w beregar, w takim razie wagonik koło tehlima nie miałby zastosowania. Podążając tym tokiem myślenia dochodzę do konkluzji, że to na Beregar zlecają nam podróż do kazo. Oczywiście to tylko toeria. Co myślicie?”

Na pewno musimy mieć rozpoczęty quest w Beregar bo inaczej nie przeszlibyśmy przez drzwi koło Nokmira. A jak wiemy to za tymi drzwiami jest północna kopalnia w której kryje się ten niedostępny pokój z wagonikiem do Kazordoon.  Hmm. Może masz rację. My mysleliśmy także, że może trzeba w jakiś sposób zaraportować zabicie Pythiusa Rehalowi. Próbowaliśmy ale bez powodzenia. W końcu ten quest z Pythiusem też należy do Hidden City of Beregar questline. A Rehal reaguje na słowo reward. Pyta się nas co zrobiliśmy, że chcemy nagrodę.

@poojael

Mam też kolejną “teorię” że warto robić wszystkie q, nawet te lipne. Być może coś się odblokowuje dopiero po zrobieniu nawet jakiegoś starego , lipnego q. Wczoraj robiłem q w Ab’dendriel polegający na zniszczeniu (nie pamiętam nazwy obiektu) na zamku w Elvenbane. Pozornie nie związany z niczym q może się okazać przepustką do innych  q lub odblokowywania nowych rozmów.

W tej grze wszystko jest możliwe. Ale mi nie starczy czasu na robienie tych wszystkich pierdółek 🙂 Skoro musimy odwiedzić Beregar (a dokładniej stanąć na jednej z dwóch kratek) żeby móc rozmawiać z NPCami to kto wie, może trzeba odwiedzić jeszcze jakieś miejsce, żeby coś odblokować…

@edit

@poojael

Pytanie do doświadczonych poszukiwaczy. Czy w listach słów kluczy dawaliście takie słowa jak warzywa, owoce, napoje i mięsa? Np mad mag w mintwallin ma kwestię dotyczącą jabłek, wielu npców staje się rozmownych gdy się im oferuje piwo. A co jeśli któryś z npców ma bardziej wyrafinowane gusta? Np wine? albo jakieś mięso?

Tak w naszych listach mamy przeróżne jedzenie i napoje, przeróżne miesjca z Tibii, nazwy npc i inne nazwy zwiazane z Tibia.

• This reply was modified 3 months, 1 week ago by Mogh.
  • A password will be emailed to you.