Forums

Post has published by Lukas z Carlin
  • Participant

Dobry wieczór wszystkim. Baaardzo dawno temu biegałem po Tibijskich ziemiach i już wtedy fascynowały mnie te wszystkie ukryte tajemnice.

Wybaczcie że tak z marszu dołączam ale już nie mam tyle czasu co dawniej. A co do sprawy 469 to czy pojawiły się jakieś informacje na temat:

1. System blinkow. Czy jest jakiś urywek od którego oka startują. Może da się podpytać czemu jedne z beho mają zaszyte główne oko i jak to wpływa na komunikację.

2. Może zera nie da się wyblinkować lub zamykasz wtedy wszystkie oczy i stąd taka niechęć bo w końcu możesz się wtedy narazić?

3. Może jakaś pośrednia wersja? Co z tymi którzy stracą powiedzmy dwa z oczu? Może podpytać o takie kaleki. Jeśli system znaków odpowiada blinkom to czy jest jakakolwiek opcja to zasymulować w rozmowie z NPC? Może musisz być w coś ubrany co pozwoli żeby liczba oczu się zgadzała 🙂

Takie moje luźne być może naiwne przemyślenia ale kto wie! Nooby nieraz w swojej naiwności systemy wywracały do góry nogami 🙂 trzymam kciuki!

• A password will be emailed to you.