Forums

Post has published by Igor
  • Participant

Witam!
    Spodobało mi się to miejsce, za bardzo ciekawe spostrzeżenia dotyczące sekretów Tibii.
    Przyznam szczerze, że zachęciło mnie to do powrotu do gry, mimo iż nie gram w nią przynajmniej 8 lat.

Co do samego 469 mój wkład może nie być zbyt duży. Jednak przejdę do rzeczy.

ostatnio na starym PC znalazłem zapiski z moich „badań” z roku 2005, którymi dzieliłem się na tibia.de.

Po przebadaniu sprawy zaintrygowało mnie, że 469 i Beholdery były powiązane ze śmiercią. Wrinkled beholder mówi „If you are master of math you are master of life and death”.  Zwróciłem na to uwagę i zauważyłem, że jednym z okrzyków Minotaur Mage jest „Learn tha secret uf death” – coś takiego. Więc założyłem, że Minotaury są częścią tej zagadki. Podzieliłem się tym „odkryciem” na tibia.de.

Co prawda tylko jedna osoba na to zwróciła uwagę. Mam nawet zapisany nick tej osoby „Knight of Mare” (troll albo faktycznie on, ale coś mi się kojarzy, że miał kilka 2-5 postów na forum, chociaż pamięć może zawodzić”. Odpisał mi następująco: „yeah finally a guy that start to think….. You are on the right way mine friend. Yours…”. – także nie wiedząc czy ten osobnik to TEN człowiek czy troll troszkę olalem temat i nie wracałem do tematu.

Jednak reasumując. Być może minotaury są częścią tej zagadki i pozostaje druga cześć – sekret życia. Jeżeli rozwiązanie zagadki jest ukryte w grze bez konieczności uzywania wyższej matematyki to może warto skierować poszukiwania w tym kierunku?

Dodam, że wtedy jednym mino magiem NPC był ten z Mintalin.

Pozdrawiam!

• A password will be emailed to you.