Forums

Post has published by Rpg player
  • Participant

Trochę czasu minęło, więc podzielę się moimi przemyśleniami i dokonaniami:

1. Uważam, że “poem” jest raczej dalszą część misji i nie możemy dostać odpowiedniej wiadomości ponieważ nie mamy aktywowanego questa.
    2. Quest kończy się na pythiusie i podejrzewam, że tam trzeba szukać. Uważam też, że trzeba pomóc wszystkim Npcom na Beregar ( Nie możemy kupić zbroi od Npc Haroga, mimo iż ten je oferuje w swoim dialogu, a Npc Bolfona nadal nie jest pewna czy chce nam coś sprzedać)
    3. Borre, o którym wspomina Bolfona, może być zdrobnieniem jego prawdziwego imienia.
    4. Głównie probówałem się dostać za tę oto palisadę:

Zauważyłem przy niej, że jest podobna do tej w centrum miasta oraz, że znajdują się przy niej dwa wagoniki takie same jak te, których używaliśmy wcześniej w queście. Próbowałem więc jakoś uruchomić wagonik, bezskutecznie, wtedy naszła mnie myśl, że może wagoniki są po to by móc opuścić obszar, jeżeli palisada by się zamknęła( w końcu te obok depo znikają po użyciu dźwigni). Razem więc z kolegą próbowaliśmy stawać na każdym sqm w beregar, z nadzieją, że palisada zniknie, niestety również bezskutecznie. Próbowaliśmy też używać itemów na palisadzie, lurować potworki, niestety nic. Zuważyłem, też, że palisada jest podobna do tej, która strzeże skarbów w amazon campie, jednakże brakuje jej klamki? lub pieczęci?

5. Sprawdziłem wszystkie możliwości użycia czaru “levitate” na beregar(tak, troche mi to zajęło).
    6. Zauważyłem, że jest fizycznie możliwe(zgadza się z minimapą) dojście do tego miejsca od drugiej strony:

No i to chyba tyle

Jakby ktoś chciał podyskutować na discordzie albo ts to zapraszam priv.

• This reply was modified 1 month, 1 week ago by Mogh.
    • This reply was modified 1 month, 1 week ago by Rpg player.
  • A password will be emailed to you.