Forums

Post has published by Sele
  • Participant

Cześć.

Ciekawy artykuł, fajnie się czyta. Od niedawna gram ponownie w Tibię i zainteresowałem się właśnie tymi wszystkimi tajemnicami. Z przyjemnością chłonę informacje z Waszej strony, jak i innych źródeł. Trafiłem też na grafikę Tibia Extended Iceberg – zapewne administrator wie o co chodzi. I tak sobie myślę – tyle tajemnic, a czy jakieś z nich są potwierdzone, że są możliwe do rozwiązania? Czy Ktoś z CIPSoft powiedział, że choćby te najpopularniejsze tajemnice – skarbce, Serpentine Tower, język 469 czy mniej znane – Nomadzi lub te wymienione na wspomnianej grafice, są możliwe do rozwiązania? Fajnie jest odkrywać tajemnice, ale jeśli na końcu jest ściana, której nie można przejść, bo twórcy nie mieli ochoty rozwijać pomysłu – to lipa. Każdy potrafi stworzyć zamknięty skarbiec z super itemami, których nie można zdobyć. A czy CIPSoft pochwalił się, że stworzył questline tak tajemniczy, że nikt przez np. 11 lat jeszcze tego nie rozwiązał, a da się?

Czy ewentualnie jest jakaś lista potwierdzonych tajemnic, które można rozwiązać? Czy są jakieś linki do wypowiedzi, że te tajemnice mają swój happy-end?:) Ja zapewne i tak nie będę mieć czasu drążyć tych tematów, ale fajnie byłoby wiedzieć czy można liczyć na jakieś fajne rozwiązanie tego przez kogoś innego. Mam nadzieję, że te tajemnice są już do rozwiązania i nie będą “uwalniane” jak choćby kiedyś demon legs – które jeśli mnie pamięć nie myli dawno temu uważane były za możliwe do zgarnięcia właśnie w jakimś tajemnicznym questline albo w jednym ze skarbców, a finalnie zostały nagrodą w banalnym, choć długim, queście typu “idź i zabij”…

Edit: Jak wspomniałem wróciłem niedawno – gram może od tygodnia po ok. 10 latach. Czy przez te 10 lat udało się rozwiązać jakąś zagadkę?

• This reply was modified 8 months, 2 weeks ago by Sele.
  • A password will be emailed to you.