Forums

Post has published by Mogh
  • Keymaster

@sele

A czy CIPSoft pochwalił się, że stworzył questline tak tajemniczy, że nikt przez np. 11 lat jeszcze tego nie rozwiązał, a da się?

Z tego co kojarzę to nie. Każde zapytanie Cipsoftu o tajmenice spotyka się z odpowiedzią w stylu: “Nie możemy zdradzać sekretów gdyż uważamy, że lepiej będzie jeśli ktoś sam to odkryje.”

Czy ewentualnie jest jakaś lista potwierdzonych tajemnic, które można rozwiązać? Czy są jakieś linki do wypowiedzi, że te tajemnice mają swój happy-end?:) 

Są listy tajemnic, takie jak wspomniany przez Ciebie Iceberg. Nie ma jednak listy potwierdzonych tajemnic.

Czy przez te 10 lat udało się rozwiązać jakąś zagadkę?

Tak. Na przykład po ponad 10 latach rozwiązano zagadkę sekretnego tunelu z Beregar do Kazordoon. Przez tych 10 lat podczas których nie grałeś odkryto wiele sekretnych achievmentów. Na odkrycie np. takiego transmutatora także trzeba było czekać ponad dekadę. Wszystko zależy też od tego co rozumiemy przez zagadkę. Ja lubie termin “sekret”. Nie odnosi się on tylko do powszechnie znanych zagadek typu 469 czy Serpentine Tower, ale także do rzeczy których jeszcze nie poznaliśmy. Np. Samael czekał na odkrycie wiele lat. Siedział sobie spokojnie w celi Eclesiusa nie niepokojony przez nikogo. Podobne inny boss Hungerer czekał 5 lat na odkrycie. Wcześniej Mahatheb, tajemniczy boss także umykał uwadze graczy.

tyle tajemnic, a czy jakieś z nich są potwierdzone, że są możliwe do rozwiązania?

Odpowiedź brzmi – nie wiadomo 🙂 Osobiście uważam, że tak. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Myślę, że przynajmniej kilka mniejszych tajemnic czeka jeszcze na odkrycie. Jest na przykład spore prawdopodobieństwo ukończenia Hidden City of Beregar. Mamy nową misje w questlogu która została odkryta po ponad 10 latach 🙂 Jeszcze nikt jej nie rozwiązał.

• This reply was modified 1 month, 3 weeks ago by Mogh.
  • A password will be emailed to you.