Forums

Post has published by Patry czek
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Participant
  Member since: May 5, 2021

  Po przeczytaniu wszystkich wywiadów Uważam że Knightmare dawno temu również oglądał serial bardzo stary i dość fajny ”Gwiezdne Wrota ” aż musiałem dwa fragmenty zgrać bo mi się z automatu skojarzyło z banuta.I pytanie czy wdrożył jakąś mechanikę tego questa jak na fragmencie z filmu czy nie

  Zapraszam do dyskuji 🙂

  • This topic was modified 5 months, 3 weeks ago by Patry czek.
 • Keymaster
  Member since: August 11, 2020

  Knightmare jest fanem sci-fi. To nie ulega wątpliwości bo sam to przyznaje. Te “zastygnięcie” NPCów na wyspie faktycznie przypomina scenę z serialu ale jedno się nie zgadza. Jeśli NPC byli by zatrzymani w czasie to dlaczego reagują na słowo “hi” i wypowiadają swoje kwestie?  Warto by znaleźć jakąś aluzję na wyspie nie dającą żadnych wątpliwości.

  Gdzieś już była mowa o tym ale warto napisać, że nazwa wyspy odnosi się do nazwiska pewnego znanego fizyka i może mieć związek z pewnym paradoksem. Szczegóły poniżej:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera

  Ktoś kiedyś także zauważył, że NPC na wyspie stoją dokładnie w takich miejscach, że “układają” się w odwrócony znak zapytania.

 • Participant
  Member since: December 30, 2020

  Albo układają się w haczyk. W Tibii mamy 2 opcje łowienia. 1 to łowienie z normalnymi robakami, 2 to łowienie za pomocą gwoździ. Może na wyspie zaimplementowali opcje numer 3? 😀

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.