Forums

Post has published by Poojael
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Participant

Temat specjalnie dla niezdobytych lokacji . Próbujecie się gdzieś wbić? Jakieś teorie/przemyślenia?

Ja wczoraj eksplorując Edron Surroundings  zatrzymałem się na 1 punkcie.  Podszedłem pod wieże(poison tower) i na szczęście nie ma go w środku na żadnym z pięter. Ciekawi mnie, co by było gdyby jednak był … czy oznaczałoby to, że da się tam jakoś wbić?

• Participant

Poison tower sprawdzane z “kolegą” GMem jakoś w 2009-2010 roku i absolutnie nic w środku nie ma. Co nie znaczy, że cipsoft nie dodał tam czegoś później.

Jeśli chodzi o takie miejscówki to na pewno na beregar kilka miejsc, niedostępne dźwignie koło spawnu valorcresta, drzwi z migoczącą klamką za domem znajdującym się na hellgate, baziliszek. Trochę tego jest.

• Participant

Nawet jeśli nic tam nie ma, to samo wejście byłoby nie lada wyczynem.

Co do dźwigni utworzę osobny temat 😉

• Moderator

Dla mnie najważniejsze są takie miejsca z drzwiami i czerwoną klamką,jak właśnie Hellgate Tower (może się tam kryć jakis ukryty quest).

W letniej akutalizacji 2020 r. dodali takie pomieszczenie w Dark Cathedral i jak narazie nie udało mi sie znależć żadnych informacji o tym miejscu.

• Participant

Gdzie te miejsce w Hellgate?

• Participant

@haishen

O jakich pomieszczeniach na DC mówisz?

Ja również skupiam się na tych lokacjach, bo jest największa szansa, że coś tam istnieje.

Wie ktoś może w jakiej aktualizacji dodano te drzwi na hellgate?

• Moderator

Właśnie się zagłębiłem w “nowsze questy” i zauważyłem,że to miejsce w Dark Cathedral,to  misja Grave Danger Quest.

Natknąłem się na to miejsce kilka miesięcy temu więc pomyslałem,że dopiero je dodali.

Wracając do nieodkrytych miejsc myslę,że do dnia dzisiejszego istnieja jakieś sposoby aby się do nich dostać.

Z pewnych zródeł wiem,że coś znajduje się za magic wallami w Shadowthorn i  myslę ,że  istnieje jakieś rozwiązanie ,które daje możliwość przedostania się za nie.

• Keymaster

@poojael

Gdzie te miejsce w Hellgate?

Zapewne chodzi o tę “wieżę”

Dam sobie rękę uciąć, że kiedyś te drzwi były z czerwoną klamką. Dzisiaj są to zwykłe closed door. Nie zmienia to faktu, że do tej pory nikt tam nie wszedł. @poojael pytasz jak tam się dostać. W spoilerze Shadows of Yalahar quest jest mapka dojścia na tibiopedii ponieważ kawałek dalej są drzwi z czerwoną klamką związane z tym questem.

Ze swojej strony dodam trzy lokacje z drzwiami z czerwoną klamką przez które do tej pory nikt nie przeszedł

Beregar – Northern Mine

Kazordoon Mines

O tych dwóch powyższych lokacjach wpsominamy w artykule o Beregar. W skrócie – za drzwiami są wagoniki. Jak wiemy wagoniki służą między innymi do przemieszczania się między lokacjami. Stąd teoria, że jest tutaj nierozwiązany quest który może np. odblokować skrót między Kazordoon a Beregar. Jesli chcecie zobaczyć jak wyglądają lokacje za drzwiami to zapraszam do artykułu o Beregar. Jest kilka poszlak które wskazują, że jest tutaj coś do zrobienia. Jeśli chcecie to mogę później napisać swoje przemyślenia na ten temat. Moim zdaniem jeśli gdzieś ostał się ukryty quest to własniej tutaj!

Ostatnia lokacja jaka przychodzi mi do głowy to pokoje na piętrze nad sklepem Gamona

Drzwi z czerwoną klamką. Nikt nigdy tędy nie przeszedł. Jeśli mam obstawiać to jest to związane z niekuńczonym questem Rebeli w Thais.

• This reply was modified 2 weeks, 4 days ago by Mogh.
  • Participant

Byłem tam dzisiaj, najlepsze jest, że to podwójne drzwi z czerwoną klamką

• Participant

Wracając do tego miejsca z hellgate. Tam dopiero dzisiaj zauważyłem, że jest magic wall, skoro magic wall, to chyba (może) jest gdzieś dźwignia zwalniająca go?

Wgl napisałem temat o dźwigniach ale system go “wciął” mógłby jakiś admin/moderator zajrzeć do niego?

• Keymaster

@Poojael
    Zatwierdziłem temat o dźwigniach – już jest widoczny.

Taka ciekawostka odnośnie miejsca w Hellgate. Jestem pewien że za starych czasów, chyba już wtedy nawet grałem (okolice Tibii 7.4) tego magic walla tam nie było.  Więc jedyne czego było trzeba, by tam wejść to klucz – który istnieje. Widziałem raz listę wszystkich kluczy na jakimś starym forum, były tam wylistowane numery nawet tych nieznanych otwierających choćby Colossusa w Kazz.

Szukałem jakiegoś screenshota żeby potwierdzić ten mwall,  ale sam raczej nie mam, a w necie także nic. Nawet w archiwum Dark Gladira nic nie znalazłem.

• Participant

Hmm, jakieś pomysły? Czy ktoś próbował użyć np dźwigni na serpentine i tej na jakundaf by zobaczyć, czy mwall dalej tam jest?

• Keymaster

Jeśli próbowano to nikt tego nie opisał. Temat tej “wieży” jest  zazwyczaj pomijany, wszyscy skupiają się na 469.

Udało mi się znaleźć screenshot:

@Poojael

Właśnie odwrotnie, klucz istnieje na pewno, ale nie jest i być może nigdy nie był dostępny (nie trafił w ręce graczy).

• This reply was modified 1 week, 6 days ago by Bosst.
  • Participant

Ooo. Ale powiadasz, że klucz był dostępny, jeśli tak, to czemu nie ma screenów ze środka?

edit – dlaczego na tej minimapie nie ma drzwi tam gdzie powinny być?

edit 2 – po użyciu dźwigni na jakundaf plus serpentine mwall dalej tam pozostaje, czyli te 2 przełączniki nie powodują odblokowania tego (2 razem, bo może mają połączoną mechanikę)

• This reply was modified 1 week, 6 days ago by Poojael.
    • This reply was modified 1 week, 5 days ago by Poojael.
  • Keymaster

@Poojael

Jeszcze w ramach ciekawostki – te drzwi otwiera klucz 3015 (pierwsze i drugie), ale nie znajdziesz tej informacji na żadnym fansicie.

• This reply was modified 4 days, 18 hours ago by Bosst.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.