Forums

Post has published by Poojael
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Participant
  Member since: December 30, 2020

  W tym temacie będę wrzucał “podejrzane” przedmioty. Temat powstaje dzięki koledze. W sumie mam tylko jeden podejrzany przedmiot, a jest nim :

  22:10 You see an annihilation bear.
  It weighs 43.00 oz.
  I braved the Annihilator and all I got is this lousy teddy bear.

  Co w nim niby takiego podejrzanego ktoś spyta? No, choćby waga …

  43 oz na pluszowego misia i to jeszcze z  jedno z trudniejszych questów w Tibii (trudniejszego, na moment wprowadzenia go)

  Znacie jeszcze jakieś podejrzane przedmioty? Coś, co wydaje się dziwne?

 • Keymaster
  Member since: August 13, 2020

  You see a magic longsword (Atk:55, Def:40). It can only be wielded properly by knights of level 140 or higher. It weighs 43.00 oz.

  Tak, a propos wagi misia. 😉

 • Moderator
  Member since: September 13, 2020

  Cześć.

  Widze duze zaintersowanie z Twojej strony zagadkami tibijskimi.

  Od dłuższego czasu zastanawiamy sie do czego słuzy Blood skull.

  Niestety na te chwile niewiele udało nam  dowiedzieć.Zauważyłem jedynie,że Blood skull i blood goblet ważą tyle samo i oba przedmioty można używac więc powinny  mieć jakies zastosowanie?

  23:04 You see a blood skull.
  It weighs 4.90 oz.

  23:04 You see a blood goblet.
  It weighs 4.90 oz.

  Przypadek? Blood skull został wprowadzony do gry  w 2008 roku,a według tibiawiki zdobyć  go można było dopiero 2 lata pózniej.

 • Participant
  Member since: December 30, 2020

  “You see a magic longsword (Atk:55, Def:40). It can only be wielded properly by knights of level 140 or higher. It weighs 43.00 oz. Tak, a propos wagi misia. 😉” – Ciekawe. Może istnieje sposób na zamianę miśka na sworda? A może misiek zawiera w sobie coś …

  “Niestety na te chwile niewiele udało nam  dowiedzieć.Zauważyłem jedynie,że Blood skull i blood goblet ważą tyle samo i oba przedmioty można używac więc powinny  mieć jakies zastosowanie?” – a można użyć jeden na drugim? Też myślę, że przedmioty , które można użyć, powinny mieć jakieś zastosowanie. Dodam Blood Skulla do jednego z  tematów

  • This reply was modified 3 weeks, 1 day ago by Mogh.
  • This reply was modified 3 weeks, 1 day ago by Mogh.
 • Keymaster
  Member since: August 11, 2020

  Ze swojej strony dodam, że blood skull to według mnie bardzo wyjątkowy przedmiot. Posiadam jedną sztukę w swojej kolekcji. Spójrzcie na jego wygląd.

  Piękny to on nie jest. Według mnie nie posiada walorów estetycznych. Może służyć jako dekoracja ale mało kto go używa w tym celu. Najczęściej item ląduje na markecie. Ale co najważniejsze prawdopodobnie niewiele jest ich w grze. Na moim świecie w domkach widziałem 2 sztuki. Licząc mnie 3. Aby móc go zdobyć należy oddać 100 vampire lord tokenów. Zdobycie takiej ilości samemu to karkołomne zadanie. Dodając jeszcze fakt, że można go użyć ale nie wiadomo na czym czyni ten przedmiot wyjątkowo tajemniczym.

  “a można użyć jeden na drugim?”

  Sprawdzaliśmy. Nie da się.

  Chciałbym się Was spytać o pewną rzecz. Być może “glutton’s mace” można by dodać do tej listy. Co ciekawe to meele weapon którego przewrotnie nie można użyć… To normalne ? Przeklikałem chyba wszystkie bronie do walki wręcz które mam w depo i tylko tego itemu nie można użyć na “czymś”

  • This reply was modified 3 weeks, 1 day ago by Mogh.
  • This reply was modified 3 weeks, 1 day ago by Mogh.
 • Participant
  Member since: December 30, 2020

  ” Aby móc go zdobyć należy oddać 100 vampire lord tokenów.” – a no, zbieram je, nie chciały zejść , więc może uzbieram 100. Aktualnie mam  8. Ciekawi mnie tylko (bo nie jestem jakimś wybitnym graczem) jakie partie Vengoth odblokowuje ten Q? Tzn, co się tam znajduje? Może tam warto szukać powiązania blood skulla, gobletu??

   

  Chciałbym się Was spytać o pewną rzecz. Być może “glutton’s mace” można by dodać do tej listy” – jak najbardziej. Ino faktycznie to maca więc raczej powinno się móc jej użyć (np w celu zniszczenia czegoś jak to jest z innymi broniami)

 • Moderator
  Member since: September 13, 2020

  Po oddaniu 100 Vampire lord token  uzyskasz dostęp do najniższego piętra na zamku Vengoth.

  Poza  kilkoma Vampirami i Mutated Bat nic wiecej tam nie ma jezeli chodzi o potwory.

  Główną zagwostka jest blood skull dostępny z skrzynki która się tam znajduje.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.