Forums

Post has published by Poojael
Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Participant

Być może o gwizdku będzie wiedział coś więcej Rottin Wood? Jego zawód to myśliwy możliwe więc, że będzie coś wiedział o gwizdku.

• Participant

small tortoise ( z goann) waga 43 oz. 😀 – po wykonaniu cześć♠i w Kilmaresh Quest otrzymujemy Small Petrified Tortoise 43 oz. – oba non market tradeable

A Samael to żółw 😀

• Keymaster

@mathheus

Faktycznie ciekawe przedmioty 🙂 Co do Samaela to w artykule przedstawiliśmy teorię która mówi, że Samael korzysta z nieznanego dotąd sprite żółwia/żaby. Teoria jest bardzo prawdopodobna ale 100% pewności jednak nie ma. Mam nadzięję, że ktoś w końcu dostanie się do tego Bossa.

• Participant

Apropo miśka pamiętajmy o NPC Abran Ironeye na jego łóżku leży teddy bear i najwidoczniej się go wstydzi.

17:39 Notooriouus [250]: teddy

17:39 Abran Ironeye: I don’t know anything about a teddy… and if you are smart you shouldn’t either…

Co prawda jest to teddy bear ale sprite ten sam 🙂 ogólnie z tym NPC mam pewne podejrzenia gdyż de facto za nic specjalnego nie odpowiada ale ten jego specyficzny strój… NPC z update 7.1 a quest annihilation bear z 7.24 (o ile Internet nie kłamie :D)

Ogólnie może też ma jakieś powiązanie z NPC na Outlaw Camp. Występuje tam Snake Eye i o dziwo ma ten sam wygląd. Ale to tak tylko na marginesie jako ciekawostkę wrzucam.

Natomiast co do dziwnych przedmiotów moim zdaniem powinien należeć jeszcze Star Amulet, przedmiot niby dekoracyjny ale uzyskujemy go z Mad Mage questa tak trochę dziwnie ze naprawdę nic nie robi… Magowie w fantasy raczej używają wszelakich sygnetów do czegoś. Star Amulet – jego nazwa z pewnością może wskazywać na gwiazdę a od NPC Edowir’a możemy usłyszeć coś takiego:

Player: Excalibug

Edowir: The ancient dwarven kings forged it using magic metal , which they took from cyclopses who found it in the heart of a fallen star.

Nie sądzę żeby trzeba go było gdzieś oddać/przekuć/wymienić ale może trzeba go mieć założonego na siebie aby jakiś NPC zwrócił na nas uwagę i odpowiedział jakoś inaczej 🙂

Warto podkreślić też ze została wprowadzona sprzedaż tego itemu do Gnomission za 500gp może w ten sposób chcieli jakoś zwrócić uwagę na ten item? O ile też wiem star amulet pojawia się w skarbcach. Może to faktycznie tylko dekoracja ale dla mnie “podejrzana” 🙂

Pozdrawiam!

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.