Forums

Post has published by Poojael

Tagged: 

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Participant

Witam, poszukuję ludzi z którymi można byłoby razem przeszukiwać Tibię. Sądzę, iż niektóre zagadki wymagają czasem więcej niż 1 osoby i działanie na własną rękę może okazać zgubne 😛

Mam 3 główne postacie na następujących serwerach :

Zergashano – Relania

Zorgashano  – Harmonia

Zargashano – Damora

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, wymienić się uwagami, albo sam potrzebuje w czymś pomocy (np stanięciu na kratce) to niech śmiało pisze. Rok 2021 rokiem zagadek. Mam nadzieję, że uda się nam coś rozszyfrować

Pozdrawiam 🙂

• Participant

Cześć sam osobiście main’a mam na Vunirze, ale za miesiąc powinienem znaleźć trochę czasu i mógłbym kupić jakiegoś na którymś z twoich serwerów.

Jakby jednak znalazł się tu ktoś z Vuniry to mój nick wrazie czego to : Mighty Zuy

• Participant

Najlepiej Relania jeśli chciałbyś kupować, choć tak jak wspomniałem w 1 z tematów, lepiej uzbierać dużą grupę ludzi i na danym serwerze coś zrobić 😛

• Participant

Też byłbym za opcja zebrania się w grupie, ale mam na uwadze to, że nie mamy juz po 15 lat i każdy ma swoje obowiązki. Ja na ten przykład nie grałem ostatnie 4 miesiace, bo nie mam czasu wgl, znowu ktos inny da rade grac tylko w ustalonych godzinach więc naprawdę ciężko.

Btw wpadłem na pomysł, że można by założyć jakis discord wspólny gdzie moglibysmy sie szybko zgadać wrazie czego, ale to pytanie do administracji.

Pozdrawiam.

P.s: Na relani mogę dostać postać szyboo od ziomka więc można sie dogadać jak coś to pisz mi na priv.

• Participant

Wiesz, niby tak, trudno się zgrać ino, stąd przy np 10 osobach łatwiej będzie ogarniać 5 osobowy team 😛

Team będzie się rotował, czasami jedna osoba pójdzie, czasami inna.

Np na Edron jest pentagram room i jest tam 5 kratek przełączników. Na Edron bardzo mało co siedziałem, muszę się zagłębić w temat, co  jak i dlaczego

• Keymaster

Na tę chwilę jest niewielki ruch na forum. Trochę osób wchodzi ale mało kto piszę. Możliwe, że zmieni się to w przyszłości. Na przykład po wejściu TibiaSecrets do oficjalnego programu dla fansite’ów. Z uwagi na to poczekałbym trochę. Jak pojawi się więcej chętnych osób to będzie Wam znacznie łatwiej zebrać jakąś ekipę. Nasz team na tę chwilę jest zajęty pisaniem  i zbieraniem informacji z kilku miejsc i tak jak piszę @zuy-adventurer nie mamy po 15 lat. Ale kto wie może w przyszłości będzie więcej czasu na wspólne wyprawy…

• Participant

Moghu ale mi chodzi o to, że może być np 15 osób w takiej “grupie” ale składy się mogą rotować. Wiadomo, że trudno czasem się zgrać. Ino cała grupa ma ten sam cel. Sądzę, że są questy w których będziemy musieli mieć parę osób, by je wykonać.

• This reply was modified 8 months, 3 weeks ago by Mogh.
  • Participant

Chętnie pomogę w poszukiwaniach, głowne chary mam na serwerze Bona 300+. plus jakieś noob chary na Vunirze i Securze się znajdą 🙂

• Participant

Ktotomozebyc –  chce tu właśnie zebrać zdania graczy. Jeśli np byłoby właśnie dużo z Bony, Celesty, Monzy, Refugii czy tam jakiś starych serwerów, to bym tam stworzył postać tudzież kupił. Jednak co 2 głowy to nie jedna a im więcej, to lepiej hehe

• This reply was modified 8 months, 2 weeks ago by Mogh.
  • Participant

Czy ktoś z Was może mi doradzić na jakim poziomie najlepiej kupić postać?

Stare konta mam w zasadzie sprzedane, ale szukam czegoś co pozwoli mi na spokojnie eksplorować świat!

Najlepiej, żeby to był paladyn

• Participant

Myślę, że taki 200 lvlowy to taka w miarę optymalna postać by śmiało można poszukiwać stare zagadki. Raczej  wątpię, by w czasach max do 8,5 – 8,6 potrzebowałbyś 400 lvla 😉

• Participant

Przepraszam, za odkopanie tematu, ale faktycznie można by teraz  ( test server – więc wszyscy w jednym miejscu ), porobić coś bo ewidentnie brakuje ludzi na Tescie z jakimiś pomysłami/wiedzą.

@Poojael
    – Przenieś maina  na Damore, to coś podziałamy hehe 😀

• Participant

@Mathheus ostatnio nie grywam. Na damorze mam EDka 150 lvl więc też do prostego szukania się na da

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.