Forums

Post has published by Poojael
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Participant

Temat odnośnie Serpentine Tower.

Jakieś przemyślenia i sugestie?

Do uwolnienia elementala potrzebowaliśmy “zapalić” pochodznie (w sumie się łączy). Teraz pora na behemotha lub vampira. Na samym dole mamy green djina i dźwignię. Co robi dźwignia? Na ten moment nie wiadomo – raczej nie jest to dźwignia teleportacyjna a zwalniająca/odlokowująca coś gdyż gdy na niej staniemy zostajemy teleportowani o kratki obok.Podobną mamy na behemoth Q (może tam trzeba szukać czegoś, co pozwoli nam zwolnić behemotha? Ino jaka wersja była wprowadzenie Behe questa?)

Zagadką są też płytki przyciskowe. Teraz ich się nie da wcisnąć, kiedyś (patrząc po filmikach, było to możliwe) .  Pewnie już nie jedna grupa próbowała na nich stanąć i użyć dźwigni.

A może przyciski są dla djina? Może djin stąpający po przyciskach  “odlokowuje” coś wraz z połączniem z przełączoną dźwignią? Mamy przecież mechanikę stąpania na kratce przez potwora (ghoul na paradox tower quest) oraz co ciekawe, przed kratkami jest pasek z energy fieldów by djin nie zwiał. Jeśli miałoby tak być, może warto próbować w green/blue djin tower? Tylko co byśmy tam znaleźli …

Zapraszam do dyskusji 🙂

• This topic was modified 1 week, 4 days ago by Poojael.
  • Keymaster

Co do Behe questa to według Tibia Wiki to update 7.2. A jeśli chodzi o Serpentine Tower to za każdym razem jak zastanawiam się nad tym miejscem to mi się odechciewa. Czytałem przynajmniej część teorii i po prostu wydaje mi się, że ludzie już tyle próbowali rzeczy tam zrobić, że jeśli by coś tam istniało to byłoby już okdryte. Oczywiście nie chcę Cię zniechęcać. To tylko taka moja prywatna opinia. Wielu ludzi wierzy w ST i to bardzo! BTW @Poojael masz może discorda?

• Participant

@Mogh Próbowali ale solo, myślę , że możliwe iż quest jest na etapie iż wymaga min 2-3 osoby.

Discorda posiadam lecz bardzo rzadko korzystam 😀

• Keymaster

To zachęcam dołączyć do naszego Discorda. Na pewno będę tam szybciej reagował na wiadomości. Zresztą na discordzie jest pewnie wiecej użytkowników niż na forum…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.