Forums

Post has published by Rpg player
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 50 total)
  • Moderator

Nie pamiętam ile dokładnie wpłaciłem,ale troche czasu  na to poświęciłem.

Niestety kwota datku jest bardzo mała (chyba 50gp) więc żeby wpłacic np 1kk,to niestety trzeba troche tego czasu poświęcić…albo rozbić to sobie na raty.

• Participant

To raz dziennie można wpłacać, czy po prostu można 100 razy 1 dnia?

• oki, już wiem, że można ile razy się chce
    • This reply was modified 2 months, 3 weeks ago by Poojael.
  • Keymaster

Transkrypcja Kruzaka została przygotowana przez @Haishen Łatwo nie było 🙂

• Participant

Wgl, co na beregar robią Husky?

• Keymaster

@Poojael

Husky są uwięzione przez Trolle podobnie jak zwykły pies. Znajdują się w celach obok Rehona.

Co tam dokładnie robią? Według mnie to taka “ozdoba”.

• Participant

Spoko. Tylko co one tam robią? Myślę, że krasnoludy nie zapuszczały się na lodowe tereny więc jak oni tam sprowadzili Husky? To tak samo podejrzane jak z tym npcem co zna statki.

• Keymaster

W sumie masz rację. To dość dziwne. W ogóle Husky można też spotkać pod Ankrahmun podczas Nomads Land Quest. To jeszcze bardziej nietypowe miejsce dla husky…

• Participant

Hej, od niedawna zacząłem przeglądać forum i bardzo zaciekawił mnie ten temat. Będę próbował zwiedzać Beregar z oczami szeroko otwartymi 🙂 a czy ktoś z Was próbował rozmawiać z dwarfami po spożyciu alko/dwarven ale?

• Keymaster

Cześć. Witamy na forum. Wiele rzeczy próbowaliśmy. Podejrzewam, że ktoś już to próbował ale nie zaszkodzi jeszcze raz sprawdzić. Osobiście na pewno próbowałem rozmawiać w Tawernie po spożyciu alkoholu.

• Participant

Ja również próbowałem, chociaż powiem Ci, że ciężko w klawisze trafić.

Ciekawa sprawa, tyle prób i hipotez i nadal nic. Quest aż do znalezienia poema był bardzo intuicyjny i nagle taki zing. Mam wrażenie, że ucieka nam coś prostego. Próbował ktoś używać istniejących kluczy na zamkniętych drzwiach w beregar?

• Participant

Btw, nawiązując do tematu o “konwersacji”

Wiele ludzi podchodzi do npc’ow jak do npców czytaj – hi, słowa klucze i nara. Może niektóre npce mają wbudowane zwroty takie jak Emperor Rehal ? (mówię tu o – How Are You?)

Planuję w przyszłości gadać z npcami i zadawać im pytania rozbudowane, kto wie, może gdzieś się coś trafi, hehe.

• Keymaster

Z tego co wiem to przynajmniej kilka npców reaguje na “how are you”. NPCe na prawadę mogą nas zaskoczyć. Np Rehon po wykonaniu misji Royal Rescue inaczej reaguje na “bye” oraz na “farewell”.  Niektórzy cavemani reagują prawidłowo średnio raz na dziesięć razy np. na słowo “name”. Mechaniki rozmów nie przestają mnie zaskakiwać 🙂

Mam ciekawostkę która Was zainteresuje. Trochę offtop ale jeśli ktoś jest chętny to można założyć osobny temat. Może ta ciekawostka łączy się w jakiś sposób z Samaelem? Eclesius być może udzieli nam jakieś wskazówki. Reaguje na słowo “hint” i pyta się nas o jaką wskazówkę chodzi. Wpisując dowolne słowo po słowie “hint” odpowiada jedną randomową kwestią z dostępnego setu odpowiedzi. Istnieje możliwość, że wpisując odpowiednie słowo po słowie “hint” coś się wydarzy…

A wracając do Beregar i NPC. Mało osób wie, że z np. z Rehalem można się przywitać w taki sposób: “Salutations Emperor” 🙂

• Participant

Moghu zakładaj taki temat 😛

Po to to forum jest 🙂

Ja osobiście w tym miechu trochę bardziej skupiam się na 3 brakujących aczkach 😛

Coś prostego na początek 😉 Potem może i za Samaela się chwyce.

• Participant

Hej, nie mogę dodać posta z linkiem do screenshota i nie wiem czemu?
    Znalazłem dziwny pick spot na Beregar przy którym pojawia się pomarańczowy komunikat, chciałem zapytać Was czy kojarzycie to miejsce?

https://naforum.zapodaj.net/3006dae5dac5.png.html

Edit :Ok dopiero zobaczylem, że ten komunikat się pojawia prawie zawsze. Wybaczcie za moją niewiedzę.

• This reply was modified 1 month, 4 weeks ago by Ktotomozebyc.
    • This reply was modified 1 month, 4 weeks ago by Ktotomozebyc.
  • Keymaster

@ktotomozebyc Tak. Znamy Beregar na pamięć więc i te miejsce też 🙂  Ten komunikat co się Tobie wyświetla znajduje się w wielu miejscach w Tibii.

Dodałem uploadowanie obrazków na forum w edytorze. Od dzisiaj można kliknąć w ikonkę obrazku i dodać grafikę. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem z podsyłaniem screenów.

• This reply was modified 1 month, 4 weeks ago by Mogh.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 50 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.