Forums

Post has published by Bosst
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)
  • Keymaster

@ktotomozebyc

To ten item:

Costume Bag (Retro) | TibiaWiki | Fandom

Szczerze wątpie aby dało się zamienić w transmutatorze w starego beholdera gdyż ten “stary” beholder został wprowadzony do gry w 2016 roku. Czyli długo po wprowadzeniu transmutatora.

• Participant

Nie trzeba nawet stać na sqmie podanym na screenie by się w coś przemienić, to tak apropo ;p tylko ważne jest pociagnięcie za dźwignie

• Participant

przetestowałam kilka rzeczy, w tym parę drożych jak:

• moon backpack
    • stuffed toad
    • panther paw
    • shimmer swimmer (myslalam cos o ‘babel swimmer’ ktora jest dla mnie zagadka)
    • vampire lord token

nie zadziałało.

• Keymaster

@Tynusiiaa

Jeśli chodzi o droższe itemy to sam też próbowałem kilku które posiadam. Chodzi mi jeszcze po głowie Orshabaal’s Brain oraz Morgaroth’s Heart. Wiemy, że te itemy istniały kiedy wprowadzano transmutator do gry. Jeśli jakiś item jeszcze działa to prawdopodobnie jest on trudny lub niemożliwy do zdobycia. Dwa przedmioty które wymieniłem bardzo do tego pasują.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą – publikuję ciekawe info. Admin TibiaWiki wraz ze swoimi znajomymi odkrył, że Cockroach Leg zamienia w Cockroach’a. Potwierdził także, że Transmutator to achievment jak dotąd nie zdobyty przez nikogo. Także @Poojael naprawdę miałeś nosa wskazując, że to może być aczek. Do zdobycia tego sekretnego achievmentu brakuję już tylko jednej udanej przemiany więc stawka odkrycia tego jednego itemu jest wysoka. Sam badam jednak coś zupełnie innego i raczej nie będę wracał do Transmutatora w najbliższym czasie. Bardzo cieszę się, że sporo graczy zainteresowało się tematem i próbują wyjaśnić tę ciekawostkę do końca 🙂

• Participant

Moghu, jednak uważam, że jest to aktualnie achivment usunięty 😛

Takie mam odczucie, kto wie, może się mylę 😉

• Keymaster

@Mogh

Morga heart i Orsh brain tez juz probowal. Pisal niedawno na tibiaqa.

• Participant

A  myślę tak iż CipSoft nie zostawiłby nowych światów bez możliwości zrobienia tych 3 brakujących achivmentów. Chyba …

• Participant

ja puściłam w świat moją nogę karalucha, ale jakby co to mam źródło z zapasem nóżek haha 😀 chyba nie mam psychy, potestowałam wiele rzeczy… chociaż może jest cos jeszcze w stylu tej rybki z akwarium-> przemiana w quare. item niby nie leci z potwora, ale można go zrobić pod wodą w przeznaczonym miejscy głównie dla quar, bo deeplingi chyba weszły dopiero pozniej. jest cos jeszcze podobnego w tym klimacie? papugę z portali próbowałam, ale to chyba zbyt nowe

• Participant

@Tynusia rybke można złapać na deeplingach również – ale to taki offtop

Moim zdaniem to musi być coś do i włącznie z updatem wprowadzającym Yala (8.4) ?

Chyba, że są przykłady przedmiotów , które działają a zostały wprowadzone po Transmutatorze ( nie ogarniam wszystkich update), ja bym stawiał na coś w stylu POI related , może coś z bossów ( chyba, że testowane już ), downy feather, sheep wool było ? 😀

• Moderator

Ciężki orzech do zgryzienia 🙂

Ja sie zastanawiam czy to nie będzie ciało jakiegoś potwora?

Dla przykładu możemy do bp schować

You see a dead dwarf (Vol:24).
    It weighs 800.00 oz.

Wszystkiego trzeba próbować.

• Participant

Można też pójść w stronę, konkretnego potworka – dlaczego dragon hatchling ? Jak uzyskać zwykłego smoka – najpopularniejsze stworzenie w dawnej Tibi, może Dragon Lord ? Dragon Claw, łuski też przychodzą na myśl, skeletal decoration no i poi bosses. Z poi też ank jest związany, blessed ankh

• Participant

No i Demon, demon horn, fire mushroom ( pożywienia to duża część odczyników transmutacji ).

A tak btw. gdzie zniknęła opcja edytowania postów ?

• Participant

No i zegar serwera 2h do tyłu 😀

• Keymaster

@mathheus

Data i możliwość edytowania postów poprawione. Przedmioty typu downy feather, sheep wool były już sprawdzane. Ja nawet sprawdzałem rere itemy typu ball gown, fur cap, różne ciała np. dead human, dead rat. Nie wiem czy wszystkie śmieci były sprawdzane ale na przykład cały śmietnik z Venore tam zaniosłem. Obstawiam trudny do zdobycia przedmiot lub nawet item niemożliwy do zdobycia.

• This reply was modified 1 month, 1 week ago by Mogh.
  • Keymaster

@mathheus

Wszystko co wymieniłeś + all poi boss items sprawdzone.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 38 total)

You must be logged in to reply to this topic.

A password will be emailed to you.